Teenused

AUTODIAGNOSTIKA

Kas sinu auto vajab arvutiga kontrolli?
Tahad saada teada vigu või neid kustutada? Leida veale põhjusi?
Põhjusi võib olla erinevaid näiteks:
Auto ei käivitu või tõrgub mootor…
Põleb armatuuris tuled? Abs, Airbag jni..
Probleeme on võimalik vaadata arvutiga!
Vaatame läbi kõik moodulid ja vajadusel teeme korda. Omame piisavalt häid seadmeid ja ei kasuta hiina arvuteid. Kontroll on kiire ja põhjalik.
​Kütuseraha eest tuleme ka teile koju!

OSTUEELNE KONTROLL ARVUTIGA

Kontrollitud auto on korras ja ostmist väärt sõiduk. Enne liikumisriista soetamist pöördu minu poole veendumaks, et Sinu väljavalitud auto õigustab Sinu ostuplaani. Mul on olemas erinevad seadmed, mille abil kontrollin auto üle, et hiljem ei tekkiks peavalu ja muresid. Paraku tuleb tõdeda, et osa autosid laguneb juba enne prooviringi tegemist. Erilist tähelepanu tuleb pöörata uuematele autodele, sest neis on rohkem seadmeid ja lisavarustust. Ostueelne kontroll diagnoosib koheselt planeeritava ostu vead. Küll on hea ja mugav liikuda autoga, mis ei sõida vaid remondist-remonti.

SEADISTAMISED

  • AUTOELEKTRIK ELVA-TARTU
  • AKU JA LAADIMISE PROBLEEMID
  • KODEERIMISED / SEADISTAMISED
  • TAHMAFILTRI / EGR VEAD
  • KELLAPLOKI PARANDUS
  • LÄBISÕIDU VAATAMINE
  • SERVISE TULE NULLIMINE
  • HOOLDUSVÄLBA RESET
  • JUHTMETE PARANDUS
  • MOODULITE VAHETUS

KONNA RENT

Järelkäru ehk konna rent Elvas. Käru omab nii ülevaatust kui kindlustust. Võib vedada B-kat sõidukit.

Koormarihmu on võimalik rentida eraldi juurde.

6h – 20€
12h – 25€

Broneeri kohe
56 347 163

TEKSTIILIPESURI RENT

Tekstiilipesuri Kärcher puzzi 8/1 rent Elvast on soodne võimalus puhastada oma määrdunud diivanid, toolid, vaibad ja auto istmed jni. 

2 pesuvahendi kapslit on hinna sees.

Võimalik osta juurde ka lisa pesukapsel 1€ tk.

24h – 20€

Broneeri kohe
56 347 163

Korduma kippuvad küsimused​

Meil kõigil võib juhtuda, et sõidu ajal süttib auto armatuuris tuli. Vahel isegi mitu. Mis küll seda põhjustab? Nuputatakse oma peaga, konsulteeritakse tuttavatega, kulutatakse tarbetult aega. Õige põhjus võibki avastamata jääda. Tänapäeva sõidukid on täis peent elektroonikat ning vajavad head hooldust. Mina leian kiirelt tekkinud veale arvuti järgi põhjuse.

Näen tihti, kui kellaplokis on tehtud pimedaks mitmeid tulesid ning järgmisel päeval on sõiduk juba müügis. Häiretule eiramine on tõsine probleem ning sellele tuleb tähelepanu pöörata. Tule pimendamine on ainult hetkeline lahendus, viga tuleb peatselt välja. Keegi ei taha ju autot ostes endale vigast liikumisriista saada. Tule kohale, kontrollime!

Kontrollitud sõiduk on korras ja ostmist väärt. Enne liikumisriista soetamist pöördu minu poole veendumaks, et Sinu väljavalitud auto õigustab ostuplaani. Mul on selliseks puhuks olemas seadmed, mille abil kontrollin ostetava sõiduki üle, et hiljem ei tekkiks peavalu ega muresid. Paraku tuleb tõdeda, et osa autosid laguneb juba enne prooviringi tegemist. Erilist tähelepanu tuleb pöörata uuematele autodele, sest neis on rohkem seadmeid ja lisavarustust ning ka õige läbisõit kirjas. Ostueelne kontroll diagnoosib koheselt planeeritava ostu vead. Hea ja mugav on liikuda autoga, mis ei sõida vaid remondist remonti. Ole sina tark ja kontrolli enne, kui sõidukit kavatsed soetada, kas ostetav asi vastab tõesti Sinu ootustele. Pettureid on palju ja kõik tahavad oma kaubast lahti saada. Ära lase endale katkist sõidukit pähe määrida. Helista meile, tuleme Sulle appi!

Minu teenuse hind on (lihtsalt) soodsam kui teistel diagnostikaga tegelevatel firmadel. Hind on samasugune kõikidele autodele, kuid kehtib reedel: kui autoga millegi pärast ühendust ei saa, maksma ei pea. Kontroll on alati kiire ja põhjalik. Vajadusel tulen koju. Suuremate probleemide korral juhatan sind lähimasse autoteeninduspunti, väiksemate vigadega saame koha peal hakkama. Ükski viga ei jää avastamata!